قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کاتالوگ

چاپ کاتالوگ | قیمت کاتالوگ تبلیغاتی | کاتالوگ فوری | کاتالوگ قیمت

کاتالوگ

به تصاویر و مشخصات گرد آوری  شده از محصولات و یا خدمات یک شرکت و سازمان که ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا و خدمات در آن موجود است کاتالوگ گفته می شود .

کاتالوگ رابطی بین تولید کننده و خریدار می باشد که فردی که آن کالا یا خدمات را توزیع می نماید برای توضیح بیشتر از آن استفاده می نماید .

کاتالوگ مهم ترین تبلیغ در نمایشگاه های بین المللی می باشد چرا که فردی که از غرفه شما بازدید می نماید نیاز به آشنایی با اجناس و خدمات شما دارد و کاتالوگ می تواند بصورت کلی شما و کالای شما را معرفی نماید .

طراحی و چاپ کاتالوگ ها در سایز ها و جنس های مختلفی انجام می گیرد چاپ کاتالوگ به صورت اختصاصی و کیفیت بالا انجام میگیرد معمولا قبل از چاپ تیراژ کاتالوگ نمونه چاپ دیجیتال کاتالوگ برای مشتری چاپ می گردد تا مشتری تغییرات خود را روی آن اعمال نماید و طرح و جنس و ابعاد را تایید نماید .

از جمله خدماتی که روی کاتالوگ های اختصاصی برای زیبایی بیشتر در نظر گرفته می شود می توان به سلفون داخلی (مات ، براق ، مخملی ) ، یووی موضعی ، یووی تمپلات ، یووی برجسته ، یووی اکلیکی ، یووی شنی ، چاپ برجسته لوگو ، چاپ طلاکوب و نقره کوب اشاره کرد .

تعداد تیراژ های کاتالوگ در چاپ افست از 1000 عدد آغاز میگردد ولی در چاپ دیجیتال به تعداد دلخواه می توان چاپ را انجام داد .