قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی | ساک دستی سوزنی | قیمت ساک دستی پارچه ای ارزان

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی

 

تعرفه چاپ ساک دستی پارچه ای سوزنی تبلیغاتی

هدایای تبلیاتی بهار گیفت
 

ساک دستی پارچه ای جهت آسان کردن حمل کالای خریداری شده برای مشتری استفاده میشود.از دیگر مزایای ساک دستی سوزنی میتوان استفاده از جنبه تبلیغاتی آن نام برد.

ساک دستی پارچه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر شما هم قصد خرید از یک فروشگاه رو داشته باشید خیلی خوشحال میشوید که اون فروشگاه برای بسته بندی و حمل کالای خریداری شده به شما ساک دستی تبلیغاتی که از جنس پارچه ای باشه رو بده .
از یه طرف شاید تبلیغ اون شرکت روی اون ساک دستی پارچه ای چاپ شده باشه ولی شما از خریده خودتون خوشحالید با اینکه میدونید با حمل اون ساک دستی دارید تبلیغ اون شرکت یا گروه چاپی و تبلیغاتی رو انجام میدید، ولی حاضرید نتنها اون جنس رو بلکه جنس های دیگره دیگه هم که از اون شرکت خرید نکردید را، برای حمل و  نقلشون از اون ساک دستی تبلیغاتی یا شاپینگ بگ استفاده کنید .

ساک دستی های پارچه ای با توجه به کیفیت ماندگاری بالایی که دارند جایگزین ساک های دستی کاغذی می گردند.

به همین سبب امروزه بیشترین تبلیغات را شرکت ها بر روی ساک های دستی پارچه ای می گذارند تا بصورت متحرک برند و نام شرکتشان را در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دهند .

بهار گیفت با استفاده از دستگاه های روز دنیا و توانایی تولید بالایی که دارد در کمترین زمان ممکن میتواند پاسخ گوی بسیاری از مشتریان خود باشد .

 

مزایای استفاده از این ساک دست پارچه ای تبلیغاتی یا ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

1. حمل راحت کالای خریداری شده برای مشتری
2. ماندگاری و دوام بیشتر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
3. حمل کالای سنگین تر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
4. چاپ لوگو روی ساک دستی تبلیغاتی و پارچه ای و سوزنی از ماندگاری بیشتر برخوردار است.

 

چاپ روی ساک دستی پارچه ای و یا ساک دستی سوزنی چگونه انجام می شود؟

چاپ روی ساک دستی پارچه ای بصورتی چاپ سیلک و بصورت چاپ بصورت توری و شابلون انجام میشه بصورتی که اول از طرح مورد نظر مشتری پرینت سیاه و سفید روی کاغذ کالک گرفته میشه و بعد توری حساس شده و جاهای که چاپ میشه بصورت شابلون عمل میکند .
در چاپ سیلک از کاردک استفاده میشود تا مرکب رو روی توری حمل و قسمت چاپ شونده را روی پارچه می اورد .
برای چاپ روی ساک دستی پارجه ای میتوان بصورت دورو و یکرو چاپ رو انجام داد که قیمت یکرو و دورو کار متفاوت است .
میتوان از دسته اضافی بر روی ساک خرید پارچه ای یا سوزنی استقاده کرد و قیمت ان به ساک دستی اضافه میگردد.
ساک دستی در رنگ های مختلف قابل خردیاری است که میتوان رنگ مورد علاقه خود را تهیه کنید .
ساک خرید در دو گراماژ 60 و 90 گرم در بازار موجود است .

 ساک دستی واتر، ساک دستی دور دوخت چرخ خیاطی ، ساک دستی اولترا سونیک از انواع ساک دستی های پارچه ای می باشند .

 

 

ساک-دستی-پارچه-ای-تبلیغاتی-،-ساک-دستی-سوزنی-تبلیغاتی-،-قیمت-ساک-دستی-پارچه-ای-ارزان-،-هدایای-تبلیغاتی-بهار-گیفت

چاپ سيلك اسكرين را توضیح دهید ؟

در متون انگليسی به Screen Printer شناخته می شود، به معنی چاپ توری  ودر ايران به چاپ سيلک معروف است. Silk به معنی ابريشم است و چون در قديم برای چاپ، از توری های ابريشمی استفاده می شده برای همين همچنان کلمه سيلک در کنار نام اين روش چاپی قرار می­گيرد.

 چاپ سيلك را تعریف کنید ؟

چاپ سيلك اسكرين در واقع روش چاپي ست كه درآن مركب ازمنافذ روي فرم(ازجنس توري اليافي) ،به روي فرم چاپي ياسطح چاپ براساس طرح موردنظر منتقل مي گردد.

قدمت قديمی ترين نگاره های مصور روی استخوان، سنگ و ديوار غارها به  ١۵٠٠٠- ١٠٠٠٠ سال قبل می رسد اولين اثرها با قرار دادن ديس روی ديوار غار و فوت کردن رنگ قرمز گل اخری روی آن ايجاد گرديده است. سومری ها حدود ١٢٠٠ سال قبل از ميلاد مسيح ايجاد طرح با مهره های استوانه ای سنگی را آغاز کردند اين مهره ها برای تأييد احکام پادشاهان و حکام مورد استفاده قرار می گرفت و روی سنگ های عقيق، زمرد و ياقوت حک می گرديد. يکی از مدارک به دست آمده مهر داريوش پادشاه هخامنشی است که در موزه لندن نگهداری می شود.

چاپ استنسيل نيز به صورت های مختلف در سراسر جهان به کار می رفته است در ابتدا برای ساخت استنسيل از پوست درختان و چرم سپس از پاپيروس و پارچه استفاده گرديد.

در ٩٠٠- ۶٠٠ سال پيش از ميلاد روش استنسيل در چين، ژاپن و مصر بدين صورت انجام می گرفت که ابتدا طرح را روی چرم کشيده و با وسايل برش آن را در می آورند بعد رنگ را روی آن می کشيدند تا از مناطق خالی عبور کند و طرح چاپ گردد برای ايجاد نقش های پيچيده تر و جلوگيری از پاره شدن استنسيل، جاهای خالی آن را با تارهای موی انسان يا حيوانات پوشاندند بدين ترتيب امکان پخش رنگ به مقدار بسيار زيادی کاهش و ظرافت طرح چاپ شده افزايش یافت اين طريقه در اواخر قرن هجدهم در ژاپن با نام Yuzen Printing  متداول گرديد بعد از آن موی انسان جای خود را به نخ های ابريشمی داد.

در سال ١٨۵٠ در شهر ليون فرانسه تحول از چاپ استنسيل به چاپ بدين صورت انجام گرفت که به جای چسباندن پارچه ابريشمی روی استنسيل، استنسيل ها را بدون آنکه خط اتصال به يکديگر داشته باشند روی توری ابريشمی چسباندند و بعد از آن به جای استنسيل از مواد مقاوم کننده ديگر برای پوشش منافذ توری ابريشم استفاده کردند و کلمه سيلک (SILK) به معنای ابريشم روی اين روش چاپ ماندگار گرديد. در سال ١٩٠٧ امتياز چاپ با شابلون های توری به نام ساموئل سيمون در منچستر انگليس ثبت گرديد.

با کشف مواد حساس به نور در سال ١٩۵٠ و روش های سازی و به کار بردن ماشين های پيشرفته چاپ اسکرين و روتاری صنعت چاپ گام های بلندی را در ترقی برداشت و امروزه نيز با کشف روش های مختلف چاپ و خمير رنگ های متفاوت اين صنعت در حال توسعه و پيشرفت می باشد.

 

امتيازات و ويژگيهاي چاپ سيلك اسكرين

  • قابليت چاپ بر روي سطوح ومواد مختلف با اشكال گوناگون مانند پارچه، ليوان، كيف ….

  • قابليت انتقال ميزان مركب با ضخامتي بيش ازساير روشهاي چاپ.( به عنوان مثال ضخامت مركب­درافست برابربا 2 ميكرون است­يا در هليو گراور برابر 7 ،اما درنازكترين لايه سيلك اسكرين برابر 8 ميكرون است)

  • قابليت چاپ روي سطوح با ابعاد گوناگون(عدم محدوديت در ابعاد)

  • استفاده از انواع مركبها وبخصوص مركبهايي كه حساسيت به نور ماوراء بنفش دارند.

 

انواع روشهاي انتقال اطلاعات در چاپ سيلك اسكرين

دراين نوع چاپ از هر سه روش انتقال اطلاعات استفاده مي شود.

– تخت روي تخت

– دوار روي تخت

– دوارروي دوار

 

انواع چاپ هاي گرفته شده از چاپ سيلك

امروزه چاپ به طريقه های مختلف صورت می گيرد. ولی کليه اين روش ها را می توان در چهار مورد زير خلاصه کرد.

– چاپ مستقيم روی زمينه سفيد     Direct Printing

– چاپ مستقيم روی زمينه رنگی      Over Printing

– چاپ برداشت      Discharge Printing

– چاپ مقاوم          Resist Printing

 

پيش از چاپ در سيلك اسكرين  

همانطور­كه ­گفته شد ويژگي بارز ­اين چاپ استفاده از توري هاي ابريشمي ، پلي ­استري و يا نايلوني ، به عنوان فرم حامل ­اطلاعات ما مي ­باشد. به اين معنا كه ابتدا اطلاعات از پردازنده بصورت يك طرح روي ورق هاي نايلوني يا كا­لك خروجي گرفته مي شود و سپس با استفاده از روشهایي كه در ذيل شرح داده مي شود ، روي توري پردازش شده وسپس توري آماده شده را جهت انتقال مركب استفاده مي كنند.

 

نكته مهم اينكه ؛ طرح بصورت خوانا روي ­طلق ­يا كالك منتقل شده و وقتي روي­ شابلون ­اثر­گذاري­ مي­شود طرح ناخواناست،­ كه با چاپ ­آن روي متريال مورد نظر طرح خوانا مي شود.

  
توري ها در سيلك اسكرين

همانطور كه گفته شد توري ها در اين نوع چاپ نقش بسيار مهمي را ايفا مي كنند بنابر اين بهتر است نگاهي گذرا بر انواع آن و برخي ويژگيهاي آنها داشته باشيم.

جنس توري ها معمولا از ابريشم، پلي استرها و يا نخ هاي نايلوني است با اين تفاوت كه مقاومت كششي هر از آنها با هم متفاوت است. براي مثال توريهاي نايلوني يا پلي آميدي داراي مقاومت كششي بيشتري از توريهاي پلي استري است.


توري­ هاي چند رشته اي : اين نوع­ توري از تابيده شدن­ چند رشته نخ بافته­ شده­ كه داراي استحكام بيشتر و جهت كارهاي با تيراژ بالا استفاده مي شود.


توري هاي كالندر(سنگ زده شده) : نوعي از توري است كه الياف آن سنگ شور شده و اين به سبب كاستن ا ز ضخامت آن و ذخيره نشدن مركب بيشتر در روزنه هاي توري است.


 توري هاي متالِن : نوعي توري ­است از پلي ­استر كه با نيكل­يا استيل روكش ­شده ­است. يعني الياف ­اين ­توري هاي روكش شده و توري سپس بافته مي شود. اين نوع توري جهت كارهايي است كه سطح آنها الكتريسيته ساكن ايجاد مي كند.

 

ويژگيهاي مهم درانتخاب توري :

مقاومت كششي مناسب

مقاومت مناسب در برار عوامل فيزيكي مانند ضربه.

مقاومت و عدم واكنش دادن با مواد شيميايي مركب.

شماره توري

ضخامت الياف

ساک-دستی-پارچه-ای-تبلیغاتی-،-ساک-دستی-سوزنی-تبلیغاتی-،-قیمت-ساک-دستی-پارچه-ای-ارزان-،-هدایای-تبلیغاتی-بهار-گیفت

 

آشنايي با مواد اوليه در مركبهاي چاپ سيلك اسكرين:

براي چاپ برروي مواد مختلف نياز به رنگها مختلف چاپ شدني بر روي اجسام مي باشد.بنابراين تنوع مركب همانطوركه گفته شد، ازويژگيهاي اين نوع چاپ به حساب مي آيد.دراين نوع چاپ مي توان از رنگهاي لعابي، روغني،پايه گياهي، لاكي، پايه وينيل اكروليك، نيروسلولز وساير رنگهايي ازجنس پلاستيك كه خاصيت ارتجاعي دارند سود برد.اما رنگها از دودسته زير با ويژگهاي خودخارج نيستند:

1- رنگ ها  (Colorants)

ـ رنگ های نفوذ پذير در زمينه (Dyes) در اين دسته، رنگ ها به صورت مولکول ها جدا از يکديگر در می آيند و نفوذپذيری آنها به داخل زمينه به سهولت صورت می گيرد.

–  رنگ های غير قابل نفوذ در زمينه که به کمک يک ماده چسباننده تثبيت می شوند.

 Paints: رنگ های دسته دوم برخلاف رنگ های نفوذی به دليل آنکه به صورت مولکول های جدا از يکديگر در نمی آيند به صورت ذرات درشت تری هستند و قابل نفوذ به داخل زمينه نيستند و بايد به کمک حلال و انواع رزين ، روان شده وقابليت چسبيدن به سطح را پيدا نمايند.

 2- مواد چسباننده و رزين ها (Binders)

مهمترين وظيفه رزين ها ايجاد فيلم روی سطح مورد نظر و محبوس کردن مواد رنگی می باشد رزين ها به دو دسته طبيعی و مصنوعی تقسيم می شوند.

3- مواد غلظلت دهنده (Thickeners)

برای جلوگيری از حرکت و جابه جايی محلول رنگ در چاپ لازم است که محلول رنگ غليظ شود بدين منظور از موادی به نام غلظت دهنده استفاده می شود.غلظت دهنده ها برحسب منبع تهيه آنها به دسته تقسيم می شوند:

ـ غلظت دهنده های طبيعی مانند کتيرا

ـ غلظت دهنده های نيمه مصنوعی مانند صمغ انگليسی

ـ غلظت دهنده های مصنوعی مانند پلی وينيل الکل

4- رقيق کننده ها و حلال ها   (Solvents & Diluents)

مايعات فراری هستند که به منظور حلاليت اجزای ديگر و يا تغيير گرانروانی خمير به آن افزوده می شوند.

يک حلال مناسب بايد دارای مشخصات زير باشد :

– محلول های پايداری را ايجاد کند و به مرور زمان تغيير نکند؛

– دارای سرعت تبخير مناسب باشد؛

– بوی خيلی شديد نداشته باشد؛

– غير سمی باشد؛

– با اجزای ديگر خمير واکنش ندهد؛

– ارزان باشد.

انتخاب صحيح يک حلال تأثير زيادی بر خواص گرانروانی و سرعت خشک شدن آن دارد.

5- خشک کننده ها  (Drier)

در خميرهاي پايه آب به علت تبخير سريع و خشک شدن رنگ نيازی به خشک کن نمی باشد ولی در خميرها بر پايه روغن به علت دير خشک شدن روغن استفاده از خشک کن الزامی است.

خشک کن ها موادی هستند که نقش کاتاليزور را در بالا بردن اکسيداسيون روغن های مصرفی در خمير ايفا می کنند.

خشک کن های مايع از اسيدهای آلی با نمک های سنگين فلزی می باشند، فلزات مورد استفاده غالباً کبالت، سرب، منگز و کلسيم می باشند.

6- نرم کن (Plasticizer)

نقش اصلی نرم کن ايجاد خاصيت انعطاف و عدم شکنندگی فيلم چاپ می باشد تا در اثر تا شدن و بسته بندی و چروک پذيری فيلم چاپ شکسته نشود.

نرم کننده ها معمولا براقيت فيلم چاپ را افزايش می دهند و علاوه بر آن خاصيت روانی و قلم خوری و مقاومت در برابر ضربه را در خمير چاپ می افزايند.
به عنوان نرم کن از روغن های خشک شونده مانند روغن نارگيل نيز می توان استفاده کرد. معمولاً نرم کن ها استحکام مواد چسباننده را کاهش می دهند.

 7-  مواد ضد کف (Anti Foam)

کف ترکيب دو فاز مايع و گاز می باشد که در هنگام هم زدن خمير با وارد شدن هوا در مايع صورت می گيرد آب فضای مناسبی برای ايجاد کف به شمار می رود. به همین دليل در غلظت دهنده امولسيون و رنگ های امولسيونی استفاده از ضد کف ضروری است.

8- مواد ضد کپک

مواد ضد کپک يا باکتری به منظور ممانعت از فعاليت ميکرو ارگانيزم ها بر روی سطح، در خمير چاپ مورد استفاده قرار می گيرد.

رايجترين مواد ضد کپک يا باکتری ترکيبات جيوه، فنل و فرمالدئيد می باشند.

 9- مواد جاذب رطوبت

اين مواد جاذب آب هستند و باعث حلاليت بهتر مواد رنگ زا می شوند. وجود اين مواد در رنگرزی به علت حلاليت خوب رنگ در آب الزامی نمی باشد، ولی خميرهای چاپ بدون استفاده از اين مواد، جذب خوبی را روی کالا نشان نمی دهند اين مواد با افزايش رطوبت در مرحله تثبيت باعث افزايش نفوذ و جذب رنگ در کالا می گردند به خصوص در مواردی که تثبيت با حرارت خشک انجام می گيرد ميزان مواد جاذب رطوبت بايد افزايش يابد.از مواد جاذب رطوبت می توان گليسيرين و اوره را نام برد.

10- روغن ها (Oils)

روغن ها با توجه به زمان خشک شدن به سه دسته تقسيم می شوند:

– روغن های خشک شونده مانند روغن برزک و روغن ماهی

– روغن های نيمه خشک شونده مانند روغن سويا و روغن تال

– روغن های خشک نشونده مانند روغن کرچک و روغن نارگيل

 

چاپ

همانطور كه گفته شد ، انتقال اطلاعات در چاپ سيلك با انواع تخت روي تخت و…قابل انجام است. اما در انتها مهمترين مسئله انتقال اطلاعات از منافذ توري بر سطح چاپي براساس طرح مورد نظر است.

در روش تخت روي تخت، شابلون طوري روي ميز متصل مي شود كه سطح توري با سطح ميزتماس داشته وقسمت خالي كلاف رو به بالاست. كلاف در انتها بوسيله لولاهايي به ميز متصل مي گردد ،بطوريكه از يك جهت متصل واز جهت ديگر قابل حركت به سمت بالا وپايين است. سپس مركب در قسمت پشتي كلاف روي توري ريخته مي شود وانتقال آن ( حركت دادن مركب روي پشت توري) بوسيله تيغه اي معمولا پلاستيكي به نام راكل( اسكوييجي) وبصورت دستي انجام مي پذيرد.به اين صورت كه با حركت راكل و حركت دادن مركب روي سطح توري، مركب از منافذي كه بر اساس طرح باز هستندروي سطح چاپي منتقل شده وعمل چاپ انجام مي شود.لازم به ذكراست اين روش چاپ هم بصورت دستي قابل انجام است وهم دستگاه اتوماتيك آن نيز طراحي شده است.

 

 دستگاههاي سيلندري: در اين نوع دستگاهها شابلون تخت بوده­و ناقل كاغذ سيلندر ميباشد. شابلون وراكل در بالاي سيلندر قرار گرفته،در اين حالت با حركت طولي شابلون راكل روي توري حركت كرده ومركب را جابجا مي كند.

 

دستگاههاي روتاسيون: اين نوع سيستم جهت چاپ بر روي مواد بهم پيوسته مانند رول كاغذ يا رول پارچه استفاده ميشود. كاغذ يا هرمتريال چاپي از لابلاي دو سيلندر ميگذرد كه يكي سيلندر حامل توري دولايه شابلون است وديگري عمل فشار  را انجام مي دهد.در اين نوع دستگاهها توري ابتدا طرح روي توري ايجاد شده ودر دولايه روي سيلندر بسته مي شود بطوري كه دو سر توري به هم مي رسد. راكل يا همان اسكوييجي در دروي سيلندرطوري قرار دارد كه پايين ترين خط محيطي توري كه دور سيلندر پيچيده شده است را تحت اثر خود درمي آورد و مخزن مركب كه بصورت استوانه است نيز در مركز سيلندر جاي ميگيرد.

 

چند نکته در مورد ساک دستی پارچه ای

ساک دستی فقط یک ساک خرید نیست . ساک خرید برای شما که برند خود را روی ان حک می نماید تبلیغی متحرک که برای شما تبلیغاتی کم هزینه و به صرفه تر از تبلیغات تلویزیونی می باشد .

ساک دستی یا ساک دستی سوزنی برای کلیه شرکت ها کاربرد و تبلیغ متحرکی می باشد .

ساک دستی های برزنتی بهارگیفت از با کیفیت ترین ساک دستی ها و با ماندگاری سالانه برای شما مشتریان محترم تعبیه گردیده که از این لحاظ می تواند دارای میزان کاربرد بالایی باشد .

ساک دستی های بهارگیفت در گرماژ های 60 ، 90 ، 110 گرم تولید و عرضه میگردد به همین ترتیب میزان تحمل بالایی را دارا می باشند .

بهارگیفت با توجه به نیاز بالای ساک دستی پارچه ای تولید انبوهی از ساک دستی های پارچه می باشد .

 ساک دستی سوزنی برای نگه داری موقت و شیک کالا بصورت مداوم استفاده می گردد .

 

درباره هدایای تیلبغاتی بهارگیفت

شاید شما هم در گوگل هدایای تبلیغاتی را سرچ کرده باشید و بهارگیفت را که  به صورت سایت جامع و کامل در بردارنده ی انواع هدایای تبلیغاتی و چاپی می باشد را دیده باشید.

از جمله مزایای محصول ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و سوزنی بهار گیفیت نسبت به بقیه شرکت های ارائه دهنده این محصول می شود به موارد زیر اشاره کرد :

بهارگیفت بصورت فوری و در اسرع وقت نیازهای چاپی شما را تامین می کند

بهارگیفت توانایی تحویل کارها به صورت 24 ساعته می باشد .

از بهترین نکات قابل توجه در بهارگیفت تحویل فوری کارها می باشد .

چاپ روی ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی یا پارچه ای به صورت سیلک انجام میگیرد از مزایای این نوع چاپ ماندگاری بالا می باشد .

نوع دیگری از چاپ که میتوان روی ساک دستی پارچه ای و کاغذی صورت میگیرد چاپ سابلیمیشن می باشد .

مجموعه بهار گیفت توان تولید تعداد بالایی ساک دستی را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت دارا می باشد .

 

 کاربردهای ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای یکی  تاثیر گزار ترین روش برای تبلیغات است

شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.

بسته بندی برای کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت ها و غیره علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها

بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره

بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره

پر مصرف ترین هدیه تبلیغاتی که برای تمامی قشرهای جامعه مورد استفاده قرار می گیرد

ساک دستی پارچه ای ازنوع دوست دار محیط زیست می باشد زیرا مواد شیمیایی در آن به کار نرفته است به همین سبب با ماندگاری بالا و بازیافت به محیط زیست آسیبی نمی رساند .

 

 

 

طریقه چاپ روی ساک دستی پارچه ای

در این روش از پارچه های توری با روزنه های بسیا ر ریز استفاده میگردد.
توری در قابی چوبی ثابت میشود سپس بخش هایی از تصویر نباید رنگ شود بالاک های حساس پوشیده میشود.
این قاب های توری را شابلون یا کلیشه می‌نامند.
سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک به سطح چاپ شونده منتقل میگردد و مرکب فقط از بخش هایی که مسدود شده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل میگردد و تصویر روی آن ظاهر میشود.
با چاپ سیلک میتوان برروی انواع اشیاء مانند پارچه ، چینی ، چوب ، سرامیک ، فلز انواع کاغذ و مقوا و طلق های پی وی سی و … چاپ را انجام داد.
این نوع چاپ برای تبلیغات بر روی انواع ساک های پارچه ای ، نایلونی ، پوشه های دکمه دار ، سررسید و جلد مدارک نیز استفاده میگردد.

 

در بازار ساک دستی های پارچه ای ارزان قیمتی پیدا میشوند و شرکت های ارائه دهنده ای  این ساک دستی ها با استفاده از پارچه های نامرغوب قیمت ساک دستی پارچه ای خود را  پایین تر میارن ، لطفا با تحقیق و دیدن نمونه کارهای بسیار نسبت به خرید ساک دستی اقدام بفرمایید .اگر سوالی در این زمیهنه داشتید کارشناسان ما اماده پاسخگویی به شما در بصورت 24 ساعته می باشند .

هدف ما کمک به شما برای گرفتن بهترین تصمیم می باشد .