قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ساعت دیواری تبلیغاتی | قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت دیواری ارزان

ساعت دیواری تبلیغاتی وسیله ای است که روی دیوار برای تعیین زمان استفاده می شود.

ساعت دیواری یکی از وسایلی هست که میتوان بعنوان هدیه تبلیغاتی از آن استفاده کرد . قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی ارتباط مستقیم با کیفیت ساعت دارد . ساعت تبلیغاتی ارزان یکی از مواردی است که کاربران همیشه بدنبال آن هستند ولی باید توجه داشته باشند که کیفیت ساعت دیواری تبلیغاتی در این موارد پایین تر می آیند.

ساعت دیواری تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

تعریف ساعت

ساعت وسیله نجومی که برای اندازه گیری و تعیین وقت از ان استفاده میشود. ساعت تاثیر زیادی در زندگی روزانه انسانها دارد.ساعت در کارهای روزانه ما تاثیر بسیار زیادی را ایفا میکند. زمانی که ساعت اختراع شد افراد توانسته اند برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.
جمله بسیار زیبایی در مورد زمان وجود دارد که میگویند وقت طلاست …پس با زمان و ساعت برای برنامه ریزی درست استفاده کرد تا این طلای با ارزش و گران قیمت را از دست ندهیم . زمان طلائیست که اگر ازدست برود دیگر نخواهیم توانست ان را به دست بیاوریم. تمامی انسانها احتیاج به زمانبندی در تمامی امور کارهای روزانه میباشند. ساعت دیواری تبلیغاتی میتواند بهترین راهکار تبلیغاتی باشد.
ما در روز شاید بارها و بارها به ساعت دیواری برای قرارها و زمانبندی کارهایمان نگاه کنیم .در ساعت های تبلیغاتی دیواری میتوان عکس و لوگو و شماره تماس خود را چاپ کرد که در دید عموم باشد .ساعت دیواری را میتوان در شرکتها و مدارس و حتی منازل نیز استفاده نمود

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی در سایزها و رنگها و طرحهای متنوع و به سلیقه های متفاوت مشتریان عرضه میگردد.
ساعت دیواری با موتورهای گوناگون بنا به سفارش مشتری تولید میشود: موتورهای تیک تاکی و روانگرد
موتورهای تیک تاکی : بیشتر برای اداره جات و مکانهای شلوغ و پر رفت و امد استفاده میشود موتورهای تیک تاکی در منازل کمتر استفاده میشود چون در سکوت شب با صدای خود باعث آزار میشود .در منزل بیشتر از موتورهای روانگرد استفاده میشود.